Vizyon & Misyon

Aktif24 Vizyonumuz

Uluslararası standartları ve iş modellerini göz önünde bulundurarak, global anlamda yetkin bir yazılım firması olarak; sunduğumuz profesyonel ve özgün yazılım çözümlerimizle, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanındaki lider firmalar arasında yer alarak sektörde öncü olmaktır.

Aktif24 Misyonumuz

Teknolojinin en son imkânlarını kullanarak , topluma değer katan ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek, maksimum verimliliği sağlayan hizmetler gerçekleştirmektir. Aktif24 Teknoloji A.Ş. yenilikçi ürün ve hizmetleri, profesyonelliğe farklı bakış açısı getirerek, Bilişim sektörünün gelişimine liderlik etmek için kullanmaktadır. Bu misyon, profesyonel iş bilincine sahip çalışanlarımızın profesyonel bakış açıları ve özel gayretleriyle, temelleri iyi atılmış olan organizasyon çatısı altında başarıyla sonuçlandırılacaktır.

Aktif24 Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti Zamanın verimli kullanılması Araştırarak sorunlara en iyi çözümleri bulmak Eğitici olmak Güvenilir olmak Topluma karşı sorumlu ve ahlaki değerlere saygılı olmaktır.

Aktif24 İlkelerimiz

Çalışanlarımıza öncelik vermek ve değerlerine saygı göstermek Değişime her zaman hazır ve açık olmak Gelişen teknolojiyle birlikte performansımızı devamlı geliştirmektir.


"Dünyanın en güç işi birşeyin nasıl yapılacağını bilirken, başka birinin nasıl yapamadığını ses çıkarmadan seyretmektir. "
Mevlana

0(212) 942 8 200