TED KART

Ted kart sahiplerine özel birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Kart ile yapılan alışveriş ile hem öğrenciler hem de ted personelleri kolay ve hızlı bir şekilde TED DÜKKAN ve TED KANTİN hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Kart Temini

KART NO

Örnek : 2000

CEP TELEFON NO

Örnek : 5321234567
Yükleme Talimatı

Karta Yükleme Nasıl Yapılır ?

Kart Temini

Kart Talebi

Kartlar okul yönetimi tarafından , TED DÜKKAN üzerinden sunulmaktadır. Kart ücreti 20 TL'dir ve ilk yüklemede, yüklenen bakiyeden kart ücreti olarak düşülecektir.

Karta Yükleme

Giriş Yapma

Sisteme giriş yapıp, tarafınıza tanımlanmış kart numarasına, sanal pos üzerinden ödeme yaparak kullanabilirsiniz.

Giriş Paneline Git

İşlem Tamam

Onaylandı

Artık ödeme yapmış olduğunuz kart ile alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Kart ile yapılan alışverilerinizi ve ödemelerinizi anlık izleyebilir, yönetebilir ve takip edebilirsiniz.

SSS

Sık Sorulan Sorular

Kartıma Nasıl Yükleme Yapabilirim ?

Sistemde tanımlı olan cep telefonunuza gelen şifre ile giriş yaparak, okul yönetimi tarfından satın aldığınız kartınıza, sanal pos üzerinden ödeme yaparak kullanabilirsiniz.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean.

Giriş yaptıktan sonra menüde yer alan günlük limit tanımlama seçenekleri ile kartınızın günlük kullanım limitini belirleyebilirsiniz.

Sistemden giriş yapılıp kart iptali gerçekleştirilir. Daha sonra yeni kart ücreti ödenerek yeni kart talep edilir. Eski kartta kalan bakiye varsa yeni karta aktarımı gerçekleştirilir. Yeni kart TED DÜKKAN sorumlusundan temin edilir.

Kartınız olmadan TED KANTİN ve TED DÜKKAN üzerinden alışveriş yapamazsınız.

Sistem altyapısı AKTİF24 TEKNOLOJİ A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. DENİZBANK SANAL POS SİSTEMİ altyapısı kullanılmaktadır. Ödeme sayfasında yaşanan sorunlar genellikle kredi kartınızın bakiyesinin yetersiz olmasından ve kartınızın internet bankacılığına açık olmamasından kaynaklanmaktadır. Lütfen bu tip durumlarda bankanız ile görüşüp kredi kartınızı ya da banka kartınızı internet bankacılığına açık duruma getiriniz.

Özellikler

Özellikler

Kart Numarası

Kart üzerinde 8 karakterli bir numara bulunmaktadır. Sanal pos ödeme sisteminde bu numaraya yükleme yapmalısınız.

Hızlı İşlem

Kart sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Sınırsız Alışveriş

Belirlediğiniz günlük limit ve kriter doğrultusunda kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Entegrasyon

TED DÜKKAN, TED KANTİN ve TED ÜYE İŞYERLERİNDE kartınızı kullanabilirsiniz.

Basit Tasarım

Kullanımı kolay ve basit tasarımı sayesinde mutlu alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Hep Birlikte Kullanım

Öğrenci, Öğretmen, Veli, İdari Personel ve diğer personeller için tasarlanmıştır. Bakiye ön yüklemesi yapılarak, kart kullanımı sağlanmaktadır.