Sistem Modülleri

Sağ kolunuz olacak AKTİF24 ile tüm işleriniz emin ellerde...

Aktif24 işletmelerin iş süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Tüm iş ve personel süreçlerinde, esnek ve otomatik çözümler sunarak zaman ve finans takibi yapar. İhtiyacınız için geliştirilmiş özel yazılım fonksiyonlarını içerisinde barındırır. Zaman tasarrufu sağlarken, dilediğiniz her ortamda en güvenilir iş akışını sağlamış olursunuz. Daha iyisi için çalışıyoruz... aktif24 son yıllarda en çok rağbet gören ve tercih edilen yazılım teknikleri, işletmenize özel kullanıcı dostu web arayüz çalışmaları ile tüm mobil cihazlara tam uyumlu kodlama yapılarıyla başarılı çözümler sunmaktadır. Sektörünüze ve hedef kitlenize uygun hazırladığımız web sitenizle dijital pazarlama alanında fark yaratmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya reklam danışmanlığı, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), adwords danışmanlığı vb. hizmetlerimizle işletmenizin bilinilirliğini ve marka değerini daha yukarılara taşıyabiliyoruz.

Aktif24 Ne Yapar ?

Aktif24 iş zekası çözümleri ile, kalite standartları çerçevesinde tüm kurumsal bilgi, işlem ve süreçlerinizin güvenli bir platforma taşınmasını, yönetilmesini ve denetlenmesini sağlayabilirsiniz.
Aktif24 şirketinizin sağ koludur. Aktif24 işletmelerin iş süreçleri ile ilgili problemleri çözmek için tasarlanmıştır. İş ve personel süreçlerinde, esnek ve otomatik çözümler sunarak zaman ve finans takibi yapar, ihtiyacınız olan tüm yazılım fonksiyonlarını içerisinde barındırır.

DOKUMANLAR

Aktif24 Konsept

Donanım Ürünleri

İşletmenizi değerli kılacak her şey, bizim için değerli dir.

0(212) 942 8 200