Neler Yapıyoruz

WEB TASARIM

Responsive (duyarlı) web tasarım hizmetimiz ile web, mobil, tablet gibi platformlarla, uyum içersinde çalışan, webtasarım hizmetleri sağlıyoruz. Tek bir konsept dahilinde, tüm platformlarda aynı kurumsal yapıyı görüntülemeyi başarıyoruz. Bu bağlamda , web tasarım çözümlerinde tam hizmet sağlıyoruz.

WEB YAZILIM

İşletme ihtiyacınıza göre özel yazılım çözümleri geliştirerek ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında hizmet sunuyoruz. Projelendirme, veritabanı modelleme, tasarlama, programlama ve dokümantasyon süreçleri ile tam hizmet sağlıyoruz.

MOBİL UYGULAMA

Yapılmasını talep ettiğiniz mobil uygulama talebinizi değerlendiriyor, iOS, Android, Windows platformları için ayrı ayrı butik çalışmalar gerçekleştirip ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sağlıyoruz.


ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını istiyorsanız iletişime geçiniz. Kelime odaklı aramlarda , bölgesel aramalarda, kitlesel aramalarda üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Ayrıca reklam ve kampanyalarınıza uygun çalışmalar yaparak arama motorunu çalışmalarında hizmet veriyoruz.

DOMAIN & HOSTING

Domain (alan adı) tescil işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İşletmenize ait alan adlarını tescil ediyor, takip ediyoruz. Domain hesabınıza ait hosting (barındırma hizmeti) sağlıyoruz ve işletmeye ait alan adlarınızı ve alternatif alan adlarınızı tek panelde görüntülemenizi sağlıyor , kolay kullanım ile yönetimini sağlıyoruz.

SUNUCU KİRALAMA

Bulut sunucu (cloud server) hizmeti sağlıyoruz. Taleplerinize uygun sunucu hizmetini sağlıyor, kurulum hizmeti, bakım hizmeti, güncelleme hizmeti, yedekleme hizmeti ve güvenlik hizmeti ile tam hizmet sağlıyoruz.


SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz, facebook, twitter, linkedin, google plus, instagram, youtube kanal yönetimi gibi yurtiçi ve yurtdışı tüm platformlarda talep ettiğiniz sosyal medya içeriklerinin yönetimini ve hizmetini sağlıyoruz.

DİJİTAL REKLAM DANIŞMANLIĞI

Doğal reklam (Native Advertising) son dönemlerde popüler olan reklam modelidir. Hedef kitlenin tipik beklentilerini karşılayan bilgiler vererek hazırlanmaktadır. Reklam ile elde edilen, trafik, etkileşim, paylaşım ve satış gibi istatistikler ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

DİJİTAL & BASILI GÖRSEL ÇALIŞMALAR

Kurumsal kimlik çalışmaları , basılı görsel çalışmalar, mailing tasarımları, özel gün ve haftalarda yapılacak dijital çalışmalar, şeklinde tam hizmet ajansı olarak çalışıyoruz.


METİN YAZARLIĞI

Kaliteli içerik üretmek için gerekli olan en önemli kavram ise özel metin yazarlığıdır. Site reklamını yapmak, metin yazılarınızında siteniz ile uyumlu olmasını sağlamak adına profesyonel bir şekilde yapan ekipten yardım almanız gerekir. Kaliteli özgün içerik üretmek ve seoya uygunluğunu saptayarak metin yazıyor ve bu hizmeti sağlıyoruz.

TANITIM FİLMİ

işletmenize ya da ürünlerinize yönelik video çalışmalarına Tanıtım Filmi adı verilir. Hedef kitleye kendinizi daha iyi bir şekilde ispatlamış ve bir o kadar da başarılı bir şekile kendinizi tanıtmaya çalışmış olacaksınız. Tanıtım filmi hizmetini de sağlıyoruz.

PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILIK

Hedef kitle tarafından en çok önem verilen unsurların başında görsel planlama geliyor. Bu bağlamda doğru perspektif ile görsel hafızada çalışmanın etkin kalınması için profesyonel fotoğrafçılık hizmeti alınmalıdır. Konseptinize uygun olarak profesyonel fotoğrafçılık hizmeti sağlıyoruz.


İşletmenizi değerli kılacak her şey, bizim için değerli dir.

0(212) 942 8 200