Aktif24 Blog

AKTİF24 NEDİR ?

TARİH : 06/10/2018

Aktif24 Nedir ?

İşletmelere dağınık ve kopuk verilerle yönetilmesi neredeyse imkansız hale gelen tüm iş ve personel süreçlerinde, uçtan uca verimlilik ve etkin bir maliyet yönetimi gerçekleştirme imkanı sunan, sahadaki tüm çalışanlarınızın da internet üzerinden kolayca erişebildiği, zaman ve finans takibi yapabilen, ihtiyacınız olan her türlü yazılım fonksiyonlarını içinde barındıran, kullanımı kolay, anlaşılır ve pratik, modern bir "İŞLETME YÖNETİM PLATFORMU"dur.

Aktif24 Ne Yapar ?

Aktif24 iş zekası çözümleri ile, kalite standartları çerçevesinde tüm kurumsal bilgi, işlem ve süreçlerinizin güvenli bir platforma taşınmasını, yönetilmesini ve denetlenmesini sağlayabilirsiniz.
Aktif24 şirketinizin sağ koludur. Aktif24 işletmelerin iş süreçleri ile ilgili problemleri çözmek için tasarlanmıştır. İş ve personel süreçlerinde, esnek ve otomatik çözümler sunarak zaman ve finans takibi yapar, ihtiyacınız olan tüm yazılım fonksiyonlarını içerisinde barındırır.

Aktif24 ile Nasıl Çalışır ?

Zamandan tasarruf yaparken dilediğiniz her ortamdan en güvenilir iş akışını sağlamış olursunuz. Aktif24 ile aynı anda stoktaki azalmış ürünlerin tedarikçiler tarafından talep edilmesini sağlarken, anlık ödeme işlemlerinin takibini yapabilir ve hatta kampanyalarınızı yönetebilirsiniz. İşletmenizin iş süreçlerini takip etme özelliği ile otomatik olarak günlük iş planınıza uygun işlemlerinizi gerçekleştirir.


"Dünyanın en güç işi birşeyin nasıl yapılacağını bilirken, başka birinin nasıl yapamadığını ses çıkarmadan seyretmektir. "
Mevlana

Yayınlarımızı takip etmek için e-posta adresinizi giriniz.

0(212) 942 8 200