Aktif24 Çağrı Merkezi Hizmetleri

INBOUND ( İç Arama ) Hizmetleri

1. MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME

Müşterilerin memnuniyetini artırmak amacı ile şikayet , talep , öneri ve memnuniyetlerinin , karşılanması ve yönetilmesidir.

2. ŞİKAYET YÖNETİMİ

Müşterilerden gelen şikayet çağrıları Müşteri Hizmetleri Yetkilileri tarafından profesyonel bir şekilde karşılanıp,değerlendirilip ilgili şikayet kategorisine göre yanıtlanır.

Şikayet konusunda gelen çağrılar ile ilgili gerekli işlemler başlatılarak sorun çözüme ulaştıktan sonra, müşteri tekrar aranarak bilgilendirilir.

3. KRİZ DESTEK

İşletmeye gelen yoğun çağrı taleblerini karşılanması sırasında yaşanan yetersiz durumlarda eğitimli Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz tarafından acil olarak çağrı karşılama hizmeti sunulur.

Hizmete ait raporlar detaylı olarak düzenlenir ve hizmet sonunda işletme bilgilendirilir.

4. SİPARİŞ ALMA

Müşterilerin sipariş ile ilgili talepleri karşılanır , bilgileri teyit edilir , güncellenir daha sonra sipariş onayı dahilinde işletmenin yazıcılarından çıktı olarak yada sipariş ekranlarında görüntüleme şeklinde işletmeye hizmet sunulur.


5. TAHSİLAT ARAMALARI

Müşterileriniz , Müşteri Hizmetleri Yetkililerini arayarak tahsilat işlemi ile ilgili bilgilendirme yapılır.

6. RANDEVU YÖNETİMİ

Randevu sistemi ile hizmet verilmek istenen müşterilere randevu saat ve yeri hakkında randevu kayıt işlemi gerçekleştirilir , doğrulama amacıyla müşteriye bilgi verilir.

7. SATIŞ SONRASI DESTEK

Telefon ile yapılan satış sonrasında destek talep eden müşterilerin soruları Müşteri Hizmetleri Yetkilileri tarafından karşılanarak , işletme yetkilileri ile doğrulama sağlanıp müşteriye gerekli bilgi verilir.


OUTBOUND ( Dış Arama ) Hizmetleri

1. TELEFONDA SATIŞ

Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz tarafından müşterileriniz aranarak ürün ve hizmetleriniz hakkında tanıtım yapılır ve potansiyel müşterilerinize satış gerçekleştirilir. Satışlar ile ilgili raporlar düzenli olarak tarafınıza sunulur.

2. PAZARLAMA

Ürün ve hizmetleriniz hakkında müşterilerinize pazarlama faaliyeti şeklinde sunulur.


3. ÖDEME HATIRLATMA GÖRÜŞMESİ

Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz tarafından müşterilerinize ödeme tarihleri hakkında bilgilendirme gerçekleştirilir.

4. TAHSİLAT ARAMALARI

Müşterileriniz talepleriniz doğrultusunda Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz tarafından aranarak tahsilat işleminiz hakkında bilgi verilir.

5. GİZLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANKETİ

Gizli müşteri aramaları hizmet kalitesini , müşteri memnuniyetini ve çalışan performansını ölçmede etkin bir uygulamadır.Firma kurallarının ve çalışanlara verilmiş olan eğitimlerin ne derece etkili olduğunu tespit etmek için hizmet sektöründe etkin olarak kullanılmaktadır.Gizli Müşteri Araması metodu ile kendi firmanızın performansı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


6. MÜŞTERİ GERİ BİLDİRİMİ

Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz şikayet , öneri gibi konularda müşterilerinizi arayarak bilgi verir.

7. GERİ KAZANIM AKTİVİTELERİ

İşletmeniz ile çalışmasını sonlandırmış olan müşterileriniz Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz tarafından aranarak işletmenize yeniden kazandırılır.

8. KAMPANYA YÖNETİMİ

İşletmeniz tarafından gerçekleştirilen kampanyalar konusunda Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz tarafından bilgilendirilir.

9. VERİ GÜNCELLEME

Müşteri Hizmetleri Yetkililerimiz işletmenize ait verileri belirlediğiniz kriterlerde , arayarak güncelleme işlemi gerçekleştirilir.


İşletmenizi değerli kılacak her şey, bizim için değerli dir.

0(212) 942 8 200